PL RU
Contact

Nasza firma nawiązała współpracę z Geoscan Group. Jest to rosyjski producent bezzałogowych statków powietrznych (UAV). Tworzący również oprogramowania do przetwarzania danych fotogrametrycznych i trójwymiarowej wizualizacji danych. Geoscan specjalizuje się w produkcji 2 typów UAV: ​​stałopłatowego i wielotorowego. Sprzęt elektroniczny i urządzenia do produkcji UAV oraz projektowane i rozwijane oprogramowania znajdują się na powierzchni 5500 m2 w Sankt Petersburgu. Grupa Geoscan ma biura w Moskwie, Biełgorodzie i Surgut. Dostarcza swoje produkty do 12 krajów. Unikalne zalety technologii Geoscan to rekordowa długość i czas lotu. 

Geoscan jest pierwszą firmą na świecie, która rozwiązuje problem w dziedzinie automatycznego modelowania 3D poprzez sztuczną  inteligencję w oparciu o serię zdjęć pod wieloma kątami. To oprogramowanie - Agisoft Metashape - jest używane w zdjęciach, tworzeniu gier, archeologii, mapowaniu, katastrze i monitorowaniu konstrukcji. Metashape jest obecnie dostarczany do 131 krajów na całym świecie. Geoscan Group jest jedyną firmą na świecie, która posiada wszystkie niezbędne komponenty technologii UAV do fotografii lotniczej i eksploracji geograficznej, w tym awionikę, czujniki, systemy komunikacji i kontroli naziemnej, stacjonarne urządzenia do produkcji UAV i śmigłowców, oprogramowanie do przetwarzania danych i wizualizacji, usługi mapowania, modelowania miast, pokazy świetlne dronów itp.

Nasza współpraca odnosi się do usług organizacji show w oparciu o specjalnie zaprogramowane drony. Postęp sprawia, że w naszym odczuciu dotychczasowe pokazy organizowane głównie w oparciu o środki pirotechniczne, wkrótce będą przeszłością m.in. z przyczyn środowiskowych. Zapraszamy do obejrzenia materiału prezentującego przykładowe show, do którego umieszczamy poniżej link. Mamy nadzieje, że nasza współpraca rozszerzy się w przyszłości o kolejne moduły, które pozwalą nam nie tylko oferować organizację show z dronami, ale także rozwinąć pozostałe ramienia działalności związane ze sprzedażą poszczególnych produktów czy usług.

Już wkrótce na naszej stronie, pojawi się pełna oferta w zakresie usług organizacji wydarzeń show z dronami!